top of page

  Jeep Safari turu tüm günü aksiyon ve eğlenceyle dolu bir tur. Sabah sizi otellerinizden (Ölüdeniz bölgesi 8.15 - Hisarönü Ovacık 8.30 - Çalış 8.45) alıyorlar ve rehber eşliğinde tura başlıyorsunuz. Yolda giderken yapılan su savaşıyla çok eğleneceksiniz ve bu aktivite sıcak havada sizi inanılmaz derecede serinletecek. Daha sonra ilk durak olan gizlikent şelalesinde, amazon ormanlarını andıran nehir içinde yürüyüş yapıp sonunda yaklaşık 10 metre boyundaki büyük şelaleye ulaşıyorsunuz. İsterseniz altına girip serinleyebilir isterseniz yanında çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Daha sonra restorantta ücretsiz olan öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Yemekten sonra gizli kent şelalesin eğer isterseniz Zipline yapabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi zipline parkurlarından birine sahip olan Gizlikent Zipline aktivitesi ekstra bir aktividedir. Daha sonra araçla 5 dakika mesafede olan Saklıkent Kanyonuna geçiyorsunuz. Saklıkent kanyonu Avrupa'nın en uzun 2. kanyonudur. Kanyon ziyaretinden sonra kanyon dışında nehir üzerinde Rafting yapabilirsiniz. Rafting aktivitesi de ekstra bir aktivitedir. Rafting bitiş noktasından yine sizi jeeplerle alıp son durak olan çamur banyosuna geçeceksiniz. Bu çamur, içindeki kil sayesinde güneş yanıklarına iyi gelir ve cildi gerip gençleştirir. Çamur banyosu kısmında dinlenebileceğiniz yerler de var. İsterseniz çayınızı yudumlayıp aynı zamanda fotoğrafçının gün boyunca çektiği resimlere bakabilirsiniz. Çamur banyosundan sonra sizi otellerinize tekrar bırakacaklar. Bu tura çıkarken yanınıza para, su ayakkabısı ve su tabancası almanızı tavsiye ederiz. Bu turu 3 farklı araç türüyle yapabilirsiniz. Hepsini aşağıda sıraladık. Muhteşem bir eğlence sizi bekliyor..

gizlikent-selalesi-turmakinesi

Gizlikent Şelalesi

Fethiye jeep safari-turmakinesi

 Land Rover jiplerle çok eğleneceksiniz. Yaklaşık 8-10 kişilik araçlarla eğlencenin suyunu çıkarın. Detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen resme tıklayın.

Fethiye jeep safari-turmakinesi

 Üstü kesilmiş Ford Transit minibüslerle yapılan bu safaride araçlar yaklaşık 12-14 kişilik. Detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen resme tıklayın.

fethiye jeep safari-turmakinesi

 Üstü kesilmiş Mercedes Sprinter minibüslerle yapılan bu safaride araçlar yaklaşık 14-16 kişilik. Detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen resme tıklayın.

bottom of page