top of page
12 adalar tekne turu

Fethiye merkezden kalkan bu tekneler daha önce de adını duyduğunuz Göcek şehrine bağlı  12 adalar turu yapmakta. Bu koylar her yıl Dünya'nın dört bir yanından gelen ünlüleri ağırılıyor. Ayrıca bu tura katılmak isterseniz servisler sizi sabah otelinizden alıp akşam üzeri tur bitişinden sonra sizi tekrar otelinize bırakıyor. Tekne fiyatlarını görmek ve daha detaylı bilgi almak için lütfen resme tıklayın.

fethiye mehtap turu

Gün batımının güzelliğinin tadını, denizde eğlenerek çıkarın.Akşam üzeri gün batımından önce hareket eden bu tekneler size deniz üzerinde eşsiz dakikalar yaşatacak. Tekne fiyatlarını görmek ve daha detaylı bilgi almak için lütfen resme tıklayın.

fethiye tekne kiralama

Kalabalık bir grup musunuz? Yada sevgilinizle, deniz üzerinde başbaşa zaman mı geçirmek istiyorsunuz? Özel tekne kiralayarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Tekne fiyatlarını görmek ve daha detaylı bilgi almak için lütfen resme tıklayın.

fethiye sürat motoru kiralama

Hem birbirinden güzel koyları görebileceğiniz hem de heyecan yaşayabileceğiniz bir aktivite. Deniz üzerindeki esintinin yüzünüze dokunmasının tadını çıkarın. Tecrübeli kaptanlar size sürat tekneleriyle adrenalini yaşatacaklar. Tekne fiyatlarını görmek ve daha detaylı bilgi almak için lütfen resme tıklayın.

ölüdeniz tekne turu

Ölüdeniz Tekne Turu, Fethiye'nin en çok satan turları arasında ilk sırada. Çünkü Dünya'nın en iyi plajları arasında gösterilen Ölüdeniz plajından hareket ediyor ve yine Dünya çapında ünlü olan Kelebekler vadisi de dahil olmak üzere beş koyda mola veriyor. Bu koylar; Soğuk su koyu, Deve plajı, St nicholas adası ve Akvaryum koyu. Tekne fiyatlarını görmek ve daha detaylı bilgi almak için lütfen resme tıklayın.

bottom of page